کلاسها و کارگاههای آموزشی مستقل زمستان 92 ویژه
شنبهها:
نرم افزار Photoshop پایه
9جلسه_2ساعته/ فرزین نیکپور/ ساعت 17 تا 19
نرم افزار Illustratorپایه
9جلسه_2ساعته/ مسعود نجات/ ساعت 19 تا 21
یکشنبهها:
رنگ در دنیای دیجیتال و مدیریت آن«دوره تخصصی برای طراحان گرافیک»
10 جلسه ـ2 ساعته/مانی نورائی/ساعت 16 تا 18
خلق تصاویر فراواقعی
10 جلسه ـ3 ساعته/حمید دانشفر/ساعت 18 تا 21
کينتيک تايپوگرافی
10 جلسه ـ3 ساعته/عمار عيسی پور/ ساعت 18 تا 21
دوشنبهها:
ادبیات، شعر و موسیقی+ طراحی گرافیک)کارگاه خلاق طراحی جلد کتاب و سی دی (
10 جلسه ـ3 ساعته/مجید عباسی/ساعت 16 تا 19
نرم افزار Illustratorپیشرفته
9جلسه_2ساعته/ مسعود نجات/ ساعت 19 تا 21
سهشنبهها:
دغدغههای تصویرگر حرفهای
10جلسه_3ساعته/ مرتضی زاهدی/ ساعت 12تا 15
ارتباطات و رسانههای نوين
10 جلسه ـ2 ساعته/محسن محجوب نيا/ ساعت 18 تا 20
کارگاه طراحی هويت و تصوير سازمانی
20جلسه_3ساعته/ مجيد عباسی/ ساعت: 17:30 تا 20:30
چاپ و دانش پیش از چاپ
10 جلسه ـ2ساعته/محمد صحرادی/ساعت 18 تا 20
چهارشنبهها:
کارگاه خلاقيت در طراحی پوستر 2
10جلسه_2ساعته/ مجید کاشانی/ ساعت 14 تا 16
لابراتوار صفحه آرایی
20جلسه_3ساعته/ احسان رضوانی/ ساعت: 14 تا 17
کارگاه خلاقیت در طراحی پوستر 1
10 جلسه ـ3 ساعته/مجید کاشانی/ساعت 16 تا 19
طراحی گرافیک وب
10 جلسه ـ 2 ساعته/ علی طباطبائی/ ساعت 19 تا 21
کمپین تبلیغاتی«طراحی،برنامه ریزی،خلق و اجرا»
10 جلسه ـ4 ساعته/امراله فرهادی ـ شهرام سیف هاشمی/ساعت 17 تا 21
پنجشنبهها:
نرم افزار After Effect
10جلسه_2ساعته/ مرتضی مشهودی/ ساعت 8 تا 10
کارگاه طراحي قلم فارسي
10جلسه_3ساعته/ دامون خانجانزاده/ ساعت 10 تا 13
لابراتوار تایپوگرافی فارسی
20جلسه_3ساعته/ محمدرضا عبدالعلی/ ساعت 9 تا 12
کارگاه چیدمان تصویر و نوشتار
20جلسه_3ساعته/ محمدرضا عبدالعلی/ ساعت 12 تا 15
نرم افزار In design
9جلسه_3ساعته/ احسان رضوانی/ ساعت 10 تا 13
تاریخ گرافیک ایران و جهان (سبکها، جنبشها، مکاتب و طراحان گرافیک جهان)
20جلسه ـ 2ساعته/ آریا کسایی/ساعت 13 تا 15
نرم افزار Cinema 4D
10 جلسه ـ2 ساعته/محمد دباغ/ساعت 15 تا 17
آهنگ حروف فارسي
10جلسه_2ساعته/ مهدي سعيدي/ ساعت 15 تا 17
فراتر از تصویر
10 جلسه ـ 2 ساعته/ساسان پناهی/ساعت 17 تا 19
طراحی محیطی و نمایشگاهی
10 جلسه ـ 3 ساعته/ رسول رخشا/ساعت 17 تا 20
کارگاه ایده خلاق ارائه ایده آل
10 جلسه ـ2ساعته/محمد دباغ/ساعت 19 تا 21
نرم افزار Photoshop پایه
9جلسه_2ساعته/ فرزین نیکپور/ ساعت 17 تا 19
نرم افزار Illustratorپایه
9جلسه_2ساعته/ مسعود نجات/ ساعت 19 تا 21
یکشنبهها:
رنگ در دنیای دیجیتال و مدیریت آن«دوره تخصصی برای طراحان گرافیک»
10 جلسه ـ2 ساعته/مانی نورائی/ساعت 16 تا 18
خلق تصاویر فراواقعی
10 جلسه ـ3 ساعته/حمید دانشفر/ساعت 18 تا 21
کينتيک تايپوگرافی
10 جلسه ـ3 ساعته/عمار عيسی پور/ ساعت 18 تا 21
دوشنبهها:
ادبیات، شعر و موسیقی+ طراحی گرافیک)کارگاه خلاق طراحی جلد کتاب و سی دی (
10 جلسه ـ3 ساعته/مجید عباسی/ساعت 16 تا 19
نرم افزار Illustratorپیشرفته
9جلسه_2ساعته/ مسعود نجات/ ساعت 19 تا 21
سهشنبهها:
دغدغههای تصویرگر حرفهای
10جلسه_3ساعته/ مرتضی زاهدی/ ساعت 12تا 15
ارتباطات و رسانههای نوين
10 جلسه ـ2 ساعته/محسن محجوب نيا/ ساعت 18 تا 20
کارگاه طراحی هويت و تصوير سازمانی
20جلسه_3ساعته/ مجيد عباسی/ ساعت: 17:30 تا 20:30
چاپ و دانش پیش از چاپ
10 جلسه ـ2ساعته/محمد صحرادی/ساعت 18 تا 20
چهارشنبهها:
کارگاه خلاقيت در طراحی پوستر 2
10جلسه_2ساعته/ مجید کاشانی/ ساعت 14 تا 16
لابراتوار صفحه آرایی
20جلسه_3ساعته/ احسان رضوانی/ ساعت: 14 تا 17
کارگاه خلاقیت در طراحی پوستر 1
10 جلسه ـ3 ساعته/مجید کاشانی/ساعت 16 تا 19
طراحی گرافیک وب
10 جلسه ـ 2 ساعته/ علی طباطبائی/ ساعت 19 تا 21
کمپین تبلیغاتی«طراحی،برنامه ریزی،خلق و اجرا»
10 جلسه ـ4 ساعته/امراله فرهادی ـ شهرام سیف هاشمی/ساعت 17 تا 21
پنجشنبهها:
نرم افزار After Effect
10جلسه_2ساعته/ مرتضی مشهودی/ ساعت 8 تا 10
کارگاه طراحي قلم فارسي
10جلسه_3ساعته/ دامون خانجانزاده/ ساعت 10 تا 13
لابراتوار تایپوگرافی فارسی
20جلسه_3ساعته/ محمدرضا عبدالعلی/ ساعت 9 تا 12
کارگاه چیدمان تصویر و نوشتار
20جلسه_3ساعته/ محمدرضا عبدالعلی/ ساعت 12 تا 15
نرم افزار In design
9جلسه_3ساعته/ احسان رضوانی/ ساعت 10 تا 13
تاریخ گرافیک ایران و جهان (سبکها، جنبشها، مکاتب و طراحان گرافیک جهان)
20جلسه ـ 2ساعته/ آریا کسایی/ساعت 13 تا 15
نرم افزار Cinema 4D
10 جلسه ـ2 ساعته/محمد دباغ/ساعت 15 تا 17
آهنگ حروف فارسي
10جلسه_2ساعته/ مهدي سعيدي/ ساعت 15 تا 17
فراتر از تصویر
10 جلسه ـ 2 ساعته/ساسان پناهی/ساعت 17 تا 19
طراحی محیطی و نمایشگاهی
10 جلسه ـ 3 ساعته/ رسول رخشا/ساعت 17 تا 20
کارگاه ایده خلاق ارائه ایده آل
10 جلسه ـ2ساعته/محمد دباغ/ساعت 19 تا 21