آغازششمین دوره ‏‏ی‏ یک‏ساله ‏ی‏ ارتباطات بازاریابی و تبلیغات
ششمین دوره‏‌ی یک‏ساله‏‌ی ارتباطات بازاریابی و تبلیغات مدرسه ویژه با برگزاری جلسه معارفه از روز دوشنبه 19 خرداد 1393 آغاز شد.
در این جلسه معارفه که با حضور 24 نفر از داوطلبان برگزیده تشکیل شد، اعضای شورای سیاستگذاری و طرح برنامه و همچنین مدرسان دوره، پذیرفته شدگان را با برنامه‏ها و چگونگی تشکیل کلاس‏ها وکارگاهها آشنا نمودند.
دوره‌ی یک‏ساله‌ی ارتباطات بازاریابی و تبلیغات که با هدف آموزش حرفه‌ای و عملی علاقه‌مندان جوان، در عرصه‌ی ارتباطات بازاریابی و تبلیغات تشکیل می شود، با همکاری اساتید و دست اندرکاران حرفه ای این صنعت کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی را در قالب 4 ترم آموزشی ارائه می نماید.
در این دوره دانشجویان با حضور در بیش از 200 ساعت کلاس‌های آموزشی، چندین کارگاه تخصصی و انجام پروژه‌های گوناگون عملی با ارائه پروژه نهایی تخصصی، در بهار 94 این دوره یکساله را به پایان می رسانند.


اسامی دانشجویان برگزیده این دوره :
محمد بنی حسن، مریم بختیاری، محمدجواد بهشتیان، مهدی پروین، هما حاجی محمد، مهران خوروش، رضا دژبدی، زهرا رحیمی، شهرزاد روایی، مهدیه زاهدی، نوشین سخندان اصل، میترا صمدی، مهدیه فاضلی،آتنا علمی، زهره عسکری، مرجان فکوری نسب، گلنار کیانی پور، فواد کاکاوند، وحید گل کاری، سام گرانپایه، نیما مهرپویا، لیلا مومن قالیباف، آرمیتا معدلت، خاطره هاشمیان


غالب این دانشجویان برگزیده‏ ی این دوره ، افراد شاغل و فعال در عرصه‏ ی بازاریابی و تبلیغات هستند که در حال حاضر در اين شرکت ها مشغول به کار می باشند:
بانک سامان، بانک کارآفرین، موسسه تبلیغاتی رهنما، موسسه حمایت از کودکان سرطانی محک، کانون تبلیغاتی مات، شرکت دایا، شرکت باتیس ابزار شرق، شرکت پاسارگاد فرتاک آریان، شرکت صنایع سلولزی ماریناسان،شرکت داروسازی باریج اسانس، شرکت تبلیغاتی مهرنمای امروز،شرکت ایران آوندفر، شرکت ساینا فیلم، گروه بازرگانی پارس.